KONST / Litografier / Färglitografier 14609071
nr 1460 9071
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 7st, Signerade och numrerade. Färglitografi. Bladets mått: 42x30-50x37cm, oramade lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:24:37
11/4 13:16:29
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin